Jdi na obsah Jdi na menu
 


9. herní den

27. 4. 2009

Herní den 9 (150/150/150)

 

Úvod
Dobré odpoledne, tak se podíváme, co se nám změnilo ze včerejška. Už pracujete na soutěži?    Že ne?    Měli byste se do toho dát. Už jen pro dobrý pocit, že díky vám budou mé komentáře pestřejší. Informace a komentáře z minulých lig můžete najít v blasterově databázi komentářů.

Politika
Tak na prvním místě statistik je stále Krutotuto 4U s pěkně našláplými magickými rasami, které by mohli dělat druhým Dark riderům v pozdější fázi hry velké problémy.

Ze světa
Nejsilnější dnešní i včerejší kouzlo seslal sayka2, který je nejspíš velmi dotovaný z alianční pokladny.
Nejsilnější vojenský útok si také připsali Dark rideři. Byl poslán silou 1253 nejlepším hráčem ligy skurutem Gwynnem.
A nejvíc domů má Te Kooti Arikirangi. V jdné zemi postavil 228 domů, tak jestli chcete vyhrát, 0,5 DEk zapřahněte poddané a honem do práce. Máte na to už jen den.


Počasí
Slunce svítí, na obzoru není oni mráček, čerstvý vánek přicházejíci ze severu je lepší než jakákoliv klimatizace. Všichni jsou spokojení se slunečnými dny a proto zisky many i zlata jsou 150%.
Zato vychytralí zedníci nešli s cenou dolů. Dobré počasí a velká poptávka po nových obydlích jim vnukla myšlenku rychlého zbohatnutí. Proto zvýšili cenu domů a nyní musíte platit o polovinu víc než za normálních okolností.

Pracovní příležitosti
1) Můžete si tipnout a vyhrát 10 DEků (viz ligové, inzertní fórum)
2) Staňte se nejlepším zedníkem. (do 10. přepočtu musíte mít co nejvíc domů) - 0,5 DEku
3) Napište do 13.dne krátký příběh týkající se této ligy a pošlete jej na nick (blaster15.). Nejlepší článek bude odměněn 0,6 DEkama, druhý dostane 0,3 DEky a třetí symbolických 0,1 DEku.